TIC HOLDING Header
  • USD 15.877
  • EUR 16.844
  • Altın 942.117
  • BIST 100 2372.35
  • Asayiş

Esenyurt'ta servis minibüsü alev topuna döndü

Esenyurt'ta servis minibüsü alev alev yanarak, küle döndü. Minibüsten sıçrayan alevler bir evle bir minibüse de zarar verdi. Zaman zaman patlamaların yaşandığı minibüsün yandığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Esenyurt'ta servis minibüsü alev topuna döndü
Esenyurt, Hürriyet Mahallesi Alaca Sokak'ta saat 08.00 sıralarında Ferzende Sönmez'in kullandığı servis minibüsünün ön bölümü alev aldı. Alevler büyürken Sönmez, kendini dışarı attı. Sürücü, bagajdan yangın tüpünü alarak müdahale etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bu sırada alevler tüm minibüsü sardı. Alev alev yanmaya başlayan servis aracı kaymaya başlayarak 5 metre daha ilerledi. Yükselen alevler nedeniyle bir apartmanın dış cephesi ve park halindeki başka bir minibüs daha zarar gördü. Apartman sakinleri hortum sarkıtarak müdahale ederken, durum itfaiye ekiplerine haber verildi. Zaman zaman patlamaların yaşandığı servis aracı itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Araç kullanılamaz hale gelirken, minibüsün yandığı anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

"KENDİLİĞİNDEN BURAYA GELDİ"
Çok kısa süre önce yolcularını indirdiğini söyleyen sürücü Ferzende Sönmez, "Tesisatlardan yangın çıktı. El freni de yanınca tüple müdahale ettim. Kovalarda su vardı onları da döktüm. Hortum sarkıttılar yine olmadı. Her tarafa yayıldı alevler. Çok çabuk yayıldı alevler. Araba kendiliğinden buraya geldi" diye konuştu.
Yorum Yazın
wiibet.com
1xbitgiris.org
bahis.com giriş
restbetcdn.com
betturkeygiris.org
betvolem.com
tipobetm.com

mutarrif hacker hacker blog defacer dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat