alexa verify

Film setinde düşen Cem Özer'in ayağı kırıldı

Film setinde düşen Cem Özerin ayağı kırıldı
Giriş Tarihi: 12.10.2018 17:05 Güncelleme Tarihi: 12.10.2018 23:24 0

Afyonkarahisar'da, Sinan Çetin'in yönettiği 'İstasyon' filminin çekimleri sırasında rol gereği setteki çukura düşen Cem Özer'in, sağ ayağı iki yerinden kırıldı.

Haber: - Sanatçı ve gazetemiz yazarı Cem Özer'in, çekimleri Sinanpaşa ilçesi Balmahmut Köyü eski tren istasyonunda devam 'İstasyon' filminin setinde bir sahnede rol gereği düştüğü çukurda sağ ayağı kırıldı. Olay yerine gelen sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Cem Özer, ambulansla Afyonkarahisar Devlet Hastanesine götürüldü.

Çekimler esnasında düştüğünü söyleyen Cem Özer, yaptığı açıklamada; "Filmin düşme kalkma sahnelerinin olduğu kare çekiliyordu, dengesiz düşmenin bedelini ödedim, iki tane kırığım var. Bu durum çekimleri yönetmen açısından etkiler tabi ki ama ben devam edeceğim, Balmahmut köyünde istasyon sahnesini çekerken bir ayı çukuruna düşmem gerekiyordu, ben de çukura gerçekten düştüm." dedi.Cem Özer'i odasında ziyaret eden Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran; "Yapılan kontrollerde sağ ayak bileğinde iki farklı noktada kırık olduğunu tespit ettik, hastamız en kısa sürede de sağlığına kavuşacak." dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90