Düzce’de uyuşturucu ile mücadele çerçevesinde İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede yürütülen önleyici faaliyetler çerçevesinde 16 gram bonzai, 7 gram metamfetamin, 4 gram kubar esrar, 2 adet lyrica hap, 1 adet hassas terazi ve 4 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirdi.
Ekipler ayrıca Irak uyruklu yasadışı göçmeni gözaltına alırken, uyuşturucu madde kullanma ve bulundurma suçlarını işleyen 7 şüpheli hakkında adli tahkikat başlattı.
![Jandarma uyuşturucu ile mücadelesini sürdürüyor](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/04/17/e1afcb91-09c7-4db0-b1bd-6f92c0759c8e-detail-1.jpg)