Kars Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerince Sarıkamış ilçesinde kaçakçılık faaliyetlerinin deşifre edilerek yasa dışı tütün ve tütün mamülleri ticaretinin engellenmesine yönelik 2 ayrı operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda, 50 bin boş makaron ele geçirilerek muhafaza altına alındı.
Olayla ilgili şüpheli 2 kişi gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Gözaltına alınan şüpheli 2 kişi hakkında 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.
![Kars’ta 50 bin boş makaron ele geçirildi](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/05/08/6ba3e7f9-66af-4592-b85d-babafafc4db2-detail-1.jpg)