Malatya’da, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri tarafından kaçakçılık faaliyetlerinin engellenmesine yönelik operasyon düzenledi.
T.A.’nın işyerine düzenlenen operasyonda 6 Adet gümrük kaçağı akıllı cep telefonu, 15 adet gümrük kaçağı akıllı saat, 27 adet gümrük kaçağı kablosuz kulaklık ele geçirildi.
Operasyonda gözaltına alınan zanlıya 5607 SKM’den işlem yapıldı.
![Malatya’da kaçak cep telefonu operasyonu](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/05/09/c44e221a-09bf-453a-b47b-56da9c0e783e-detail-1.jpg)