![Van'da gümrük kaçakçılığı operasyonu](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/02/26/53415435-72cc-408f-ba79-394b4fd4e2b4-detail-1.jpg)
İHA -
Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, il genelinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmaların devam ettiği belirtildi. Açıklamada, “Yapılan çalışmalar neticesinde 3 bin 24 paket sigara, 587 adet puro, 273 adet elektronik sigara ele geçirilmiştir. Ele geçirilen suç unsurları ve toplam 9 olay kapsamında 14 şahıs hakkında gerekli yasal işlemler yapılmıştır” denildi.