TIC HOLDING Header
  • USD 28.962
  • EUR 31.243
  • Altın 1890.261
  • BIST 100 7867.24
  • Eğitim

Ağrı’da İmam Hatip okullarının müdürleri, LGS ve YKS’ye hazırlık toplantısı yaptı

Ağrı’da İmam Hatip okullarının müdürleri, yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerin başarısını artırmak için bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek’in başkanlık ettiği toplantıda, LGS ve YKS’ye hazırlık süreci ele alındı.
Ağrı’da İmam Hatip okullarının müdürleri, LGS ve YKS’ye hazırlık toplantısı yaptı
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, il genelindeki İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürleri katıldı. Toplantının açılışında konuşan Kökrek, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının değerlendirmesini yaptı. Kökrek, yeni eğitim-öğretim yılında İmam Hatip okullarının hedeflerini ve planlamasını paylaştı.
Kökrek, İmam Hatip okullarında öğrenim gören öğrencilerin başarısını yükseltmek için yapılacak çalışmalara değindi. Kökrek, “İmam Hatip okullarımızın kalitesini artırmak için elimizden geleni yapacağız. Özellikle LGS ve YKS’ye hazırlanan öğrencilerimize destek olacağız. Bu konuda okul müdürlerimizden de beklentilerimiz var. Öğrencilerimizin akademik ve manevi gelişimine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemelerini istiyoruz.” dedi.
Toplantıda, okul müdürleri de görüş ve önerilerini dile getirdi. Okul müdürleri, LGS ve YKS’ye hazırlık sürecinde karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini aktardı. Toplantı, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.