TİC Holding Header
  • USD 31.388
  • EUR 34.071
  • Altın 2100.599
  • BIST 100 9220.83
  • Ekonomi

OSB Akademi’de, bölgedeki insan kaynakları belgelendirildi

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler tüm hızıyla devam ediyor.
OSB Akademi’de, bölgedeki insan kaynakları belgelendirildi
OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “İnsan Kaynakları Yasal Süreçler ve Bordrolama” eğitimi, 22-23 Kasım 2023 tarihlerinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen Bülent Çapar tarafından katılımcılara; personel yönetiminde 4857 sayılı iş hukuku önemli maddelerinin sunumu ve tartışılması, E bildirge uygulamalarında değişimler, ücret bordrosu, ücret bordrosu örnekleri, kıdem tazminatı hesabı gibi konular aktarıldı.
Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “İnsan Kaynakları Yasal Süreçler ve Bordrolama” eğitimi, katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.
Eğitim sonunda Kütahya OSB Bölge Müdürü Tunahan Ergin ve Eğitmen Bülent Çapar tarafından katılımcılara belgeleri takdim edildi.