TIC HOLDING Header
  • USD 19.055
  • EUR 20.764
  • Altın 1206.748
  • BIST 100 5001.06
  • Ekonomi

Yapı Kredi Yatırım'ın İzmir Karşıyaka Şubesi açıldı

- Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Yılmaz Arısoy: - "Önümüzdeki dönemde iştiraki olduğumuz Yapı Kredi'nin öncülüğünde hizmette sınır yoktur anlayışıyla, Türkiye'nin dört bir yanında şube ağımızı genişletmeye devam edeceğiz"
AA -

İSTANBUL (AA) - Türk sermaye piyasalarının önde gelen aracı kurumlarından Yapı Kredi Yatırım, yatırımcılara daha yakından ve yerinde hizmet sunabilmek için İzmir Karşıyaka Şubesi’ni hizmete açtı.

Yapı Kredi Yatırım'dan yapılan açıklamaya göre, İzmir’de ikinci şubesini açan Yapı Kredi Yatırım, hisse senedi, vadeli işlemler, foreks, opsiyon ve yurt dışı piyasalar gibi sermaye piyasaları ürünlerinde yatırımcılara destek olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Yılmaz Arısoy, 2022 yılını hem hisse senedi hem de VİOP işlem hacmi pazar payında lider olarak kapattıklarını belirtti.

Arısoy, Yapı Kredi Yatırım olarak, değişen müşteri taleplerine karşı, değişken piyasa koşullarında sürdürülebilir büyüme ve gelişme doğrultusunda daima müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren özgün ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçladıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Son 5 yıldır sektör liderliğini koruyan bir kurum olarak, dijital işlem kanallarımızın yanı sıra müşterilerimize dokunabilmek de bizim için çok kıymetli. Türkiye genelinde açtığımız 21 şubemizle birlikte müşterilerimize her noktadan hizmet veriyoruz. Şubelerimizde çalışan deneyimli yatırım danışmanlarımız sayesinde hisse senedi, vadeli işlemler, foreks, opsiyon ve yurt dışı piyasalar gibi sermaye piyasaları ürünlerinde yatırımcılarımıza destek oluyoruz. Önümüzdeki dönemde iştiraki olduğumuz Yapı Kredi’nin öncülüğünde hizmette sınır yoktur anlayışıyla, Türkiye’nin dört bir yanında şube ağımızı genişletmeye devam edeceğiz.’’

Bu arada, Yapı Kredi Yatırım şube bilgilerine "www.ykyatirim.com.tr" adresinden ulaşılabiliyor.