• Etkinlikler

Sosyal Medyada Marka İletişimi Atölyesi 10 Nisan'da

Fevreka Ajans Başkanı Tansel Akdan'ın sunumuyla gerçekleşecek olan Sosyal medyada marka iletişimi atölyesi 10 Nisan'da yapılacak.
Sosyal Medyada Marka İletişimi Atölyesi 10 Nisan'da
Ece Arar İletişim PR tarafından düzenlenecek olan atölye Bursa/ Ataevler Podyumpark'ta bulunan 15 Eylül Kıraathanesi'nde 10.00 ila 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Yemek molasıyla beraber 5 saat sürecek olan atölyede sosyal ağlarda içerik çeşitlerinin önemi ve algoritması konuşulacak. Sayfa yönetiminde dikkat edilmesi gerekenler, moderasyonun incelikleri, kurum sayfalarında tutmuş modeller, krizler ile sosyal ağlarda başa çıkma, kullanılması gereken dil gibi konuların ele alınacağı atölyede sosyal ağ reklamlarına harcanılan paranın nasıl en verimli şekilde kullanılacağı, hedefleme yapmanın incelikleri, reklam testleri, reklam dönüşlerinin nasıl okunması gerektiğini Tansel Akdan anlatacak.

Kendi firmasının, markasının internet sitesinin reklamını yapmakta uzman olmak isteyenler, bloggerlar, dijital ajans çalışanları, sosyal medya uzmanları, dijital pazarlama ile ilgilenenler, sosyal ağ hesap yöneticileri, medya satın almada çalışanlar için düzenlenen atölyeye katılım için 0 532 6146575 numaralı telefonu aramak yeterli.
Yorum Yazın