alexa verify

Çiçeklerle evinize hayat verin

Çiçeklerle evinize hayat verin
Giriş Tarihi: 05.10.2017 13:20 Güncelleme Tarihi: 05.10.2017 13:23 0

Huzur, şans, bereket, mutluluk getiren çiçeklerle yaşama alanlarına hayat vermek çok kolay.

Haber: - Haber / Semiha Kozlucalı; Havaların soğumasıyla birlikte, bahçe ve balkonlarda geçirilen, huzur veren zamanlar yerini kapalı mekanlara, odalara bıraktı. Yaşama alanlarınıza ufak dokunuşlarla, çiçeklerle hayat verebilirsiniz.

Çiçeklerin hayatımıza kattıkları;Evdeki barışı ve sükuneti orkide çiçekleri ile sağlayabilirsiniz.Mimozalar, başarınızı artırır ve zirvede kalma sürenizi uzatır. Evinizde ve iş yerinizde kullanabilirsiniz.İyi şans, sadakat ve şefkat için gül ve şakayık çiçeklerini tercih edin. Beyaz olanlar sadakati ve şefkati, kırmızılar ise güzel sürprizleri hayatınıza taşır.Evinize bol para ve bereket çekmek için lilyum çiçeğini kullanın.Krizantem ise evinize neşe enerjisini çeker. Hanede mutluluğu attırır. Gevşeyerek, stresten uzak kalmanızı sağlar ve huzur verir.Evinizde romantizm yaratmak için yatak odanızda beyaz karanfil bulundurun. Beyaz karanfil, sakinlik ve huzurun yanı sıra romantizmin enerjisini de size yansıtacaktır.

Hayatınıza renk, anlam ve hayat katan çiçeklerle huzur bulmanız çok kolay bir o kadar da keyifli. Tek yapmanız gereken, çiçek ve bitkierinizi yerleştiriken evinizin güney ve güneydoğusunu tercih etmek.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90