alexa verify

Güldür Güldür Show kahkahaya boğacak!

Giriş Tarihi: 01.10.2015 11:37 0

Hazır mısınız? Efsane kadro yeni sezonda sizi kahkahaya boğacak.Yepyeni bölümleriyle Derya Karadaş ve Kıvanç Baran Aslan’ın dadahil olduğu yeni kadrosu ile Güldür Güldür Show başlıyor.

TUĞBA KISA - Dilek ailesini, Hüseyin'le evlenmek için ikna edebilecek mi? Mesut kızını vermek için tek şart olarak Hüseyin'in ailesinin kibar ve terbiyeli insanlar olmasını şart koşarsa neler yaşanır? Hüseyin'in ailesi İbrahim ve Mehtap, Dilek'in kardeşi Hüseyin’in yanlış yaptığı ağrı kesici hapları şeker sanıp alırsa neler yaşanır?

“Elalem ne der” programı efsane sunucusu Bilal ve büyük program jürisi İsmail, Sinem ve Aysel adıyla bu sezon programa katılan Derya Karadaş ile ekranlara geliyor. Evlenmek istemeyen ve okulunu sürdüren nezaket ve elalemin ne diyeceğine çok takmış olan annesi mehtap, jüriden hangi tepkileri alacak?

Evinde musluk akıtan çok ünlü dizi oyuncusu Hüseyin, conta almak için nalbura gittiğinde başına en fazla ne gelebilir? Hüseyin conta almaya geldiğini mahalleliye anlatabilecek mi? Can Bonomo aynı mahalleye gelirse neler yaşanır?

Evlendikten sonra erkek muhabbetini unutan İbrahim'i babası İsmail muhabbethaneye götürürse neler olur? İbrahim'in karısı Nezaket ve annesi Sinem muhabbethaneyi basarsa neler olur? Nükhet Duru'nun muhabbethane'de ne işi var?

“Güldür Güldür Show”, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nden yeni sezon ilk bölümüyle Cuma akşamı saat 20.15’te Show TV’de

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90