TIC HOLDING Header
  • USD 28.883
  • EUR 31.27
  • Altın 1876.821
  • BIST 100 8108.26
  • Genel

Bağlar Belediyesinden öğrencilere kırtasiye desteği

Sosyal içerikli çalışmalarla bilinen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile eşi Dürdane Beyoğlu, yeni eğitim ve öğretim döneminin başlaması nedeniyle ilkokul , ortaokul ve lise düzeyindeki ihtiyaç sahibi 50 öğrenciye okul çantası ve kırtasiye ürünleri desteğinde bulundu.
Bağlar Belediyesinden öğrencilere kırtasiye desteği
Hakan Uludag - Öğrencilerin eşit ve huzurlu şartlarda eğitim alması için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Hüseyin Beyoğlu,"22 ailemizin ve 50 öğrencimizin hayır duasını aldık. Bu bizim için en büyük mutluluk." ifadelerini kullandı.

Sosyal içerikli çalışmalar ve hayır faaliyetleriyle dikkat çeken Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile eşi Dürdane Beyoğlu, ihtiyaç sahibi öğrencilere okul çantası ve kırtasiye ürünleri desteğinde bulundu.
Maddi durumlarının elverişli olmadığı tespit edilen ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerle bir araya gelen Başkan Beyoğlu ile Dürdane Beyoğlu, 22 aileye mensup 50 öğrenciye içerisinde kırtasiye ürünlerinin olduğu çantalar hediye etti.
Eğitimin önemine dikkat çeken Başkan Beyoğlu," Belediyemizin Günışığı Yardımlaşma ve Dayanışma Mağazamız aracılığıyla Bağlar'lı çocuklarımıza kırtasiye desteğinde bulunduk.Eğitimin temel amacı, çocukları kendi yeteneklerinin bilincine vardırmaktır. Geleceğimiz sizin ellerinizde." diye konuştu.

"ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZ"
Çocuklarla yakından ilgilenerek eğitim için tavsiyelerde bulunan Dürdane Beyoğlu ise ," Geleceğimizin teminatı çocuklarımızla biraraya gelip kırtasiye desteğinde bulunduk.
Dünyayı değiştirmek için kullanabileceğimiz en güçlü silah eğitimdir. Geleceğimiz sizinle daha aydınlık olacak." değerlendirmesinde bulundu.
Yorum Yazın