Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, ‘Balıkesir’de Gençlik Var’ sloganıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı onuruna ‘Gençlik Festivali’ düzenliyor. 16-19 Mayıs günleri arasında devam edecek olan festivalin içeriği oldukça zengin. Dört gün boyunca sürecek olan festival, birbirinden eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Gençlik Festivali etkinlikleri kapsamında; Avlu da konserler, Milli Kuvvetler Caddesi’nde de konser, atölye ve etkinlikler yer alacak.
Etkinlik kapsamında atölyeler kurulacağı için Milli Kuvvetler Caddesi 18-19 Mayıs günlerinde saat 10.00 ila 20.00 arasında trafiğe kapalı olacak.
![Balıkesir’de Gençlik Festivali fırtınası esecek](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/05/16/c09dfde2-8f70-470c-84bc-46f6aeea1be0-detail-1.jpg)