TIC HOLDING Header
  • USD 28.926
  • EUR 31.234
  • Altın 1885.835
  • BIST 100 8052.61
  • Genel

Başkan Ataç’tan gazilere ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Dumlu ve üyelerini ziyaret etti.
Başkan Ataç’tan gazilere ziyaret
Dernek binasında Başkan Ekrem Dumlu ve üyeleri ile bir araya gelen Başkan Ataç, “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e “Gazi” ve “Mareşal” unvanlarının verildiği 19 Eylül 1921 tarihi, her yıl ‘19 Eylül Gaziler Günü’ olarak kutlanıyor. Şehit ve gazilerimizin gösterdiği kahramanlık ve fedakarlıkların hakkını asla ödeyemeyiz. Aziz şehitlerimizin hatıralarına duyduğumuz saygı, gazilerimize ve ailelerine destek olma görev ve sorumluluğumuz her zaman aynı minnettarlık içinde devam edecek. Şehit yakınlarımızla, gazilerimiz ve aileleriyle, yılın tek günü değil her gün, birlikte olmaktan, üzerimize düşen görevleri yerine getirmekten, karşılaştıkları sorunların aşılması için çaba göstermekten büyük mutluluk duyuyoruz Bu önemli günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımızın bağımsızlığı, bütünlüğü ve ulusumuzun esenliği için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimizi ve bu uğurda gazi olmuş tüm vatanseverleri, saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum” ifadelerine yer verdi.
Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Ekrem Dumlu ise, “Biz gazilerin her zaman yanında olduğunuz için size teşekkür ederiz” diye konuştu.