TIC 600*160
  • Genel

Başkan Bozkurt’tan gençlere anlamlı destek

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile öğrencilerin talepleri üzerine ilçede eğitim veren tüm okullara malzeme hediye etti.
Başkan Bozkurt’tan gençlere anlamlı destek
İHA - Gençlerin her zaman önemle üzerinde duran İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, ilçede eğitim gören öğrenci ve öğretmenlerinin talepleri üzerine 19 Mayıs 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile ilçede eğitim veren okullardaki çocuk ve gençlerin, bedensel ve sosyal gelişimlerine destek olmak amacıyla ilçedeki okullara spor malzemesi desteğinde bulundu.
Spor malzemelerini İlçe Milli Eğitim Müdür Muhammet Büyük’e teslim eden Başkan Bozkurt, ilçede sporu sevdirmek ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için destek verdiklerini ve bu alanda önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi. Bunlar arasında bulunan Belediye Sosyal Yaşam Merkezinde 7’den 70’e herkesin modern spor aletleri ile usta öğreticiler eşliğinde spor yaptığını sözlerine ekledi.
İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Büyük de, gençlere ve spora verdiği destekten dolayı Başkan Bozkurt’a tüm öğrenci ve öğretmenler adına teşekkür ediyorum dedi.
Öte yandan İnönü Belediye Başkanlığı tarafından okullara destek amacı ile verilen malzemeler; 10 adet futbol topu, 5 adet basketbol topu, 8 adet voleybol topu, 2 adet masa tenisi filesi, 200 adet masa tenisi topu, 10 adet masa tenisi raketi, 6 adet satranç takımı, 10 adet huni, 20 adet çanak, 1 adet voleybol filesi, 3 adet dart takımı, 2 adet bocce setinden oluşuyor.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın