![Başkan Çamcı öğretmenlere gül verdi](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/05/10/bed154ea-234c-4772-946b-60d378a46e76-detail-1.jpg)
Belediye Başkanı Abdullah Çamcı; “Bizler, ’Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözü üzerine yetiştirildiğimizden öğretmenler bizim için çok kıymetlidir. Ben de bir öğretmen babası olarak ülkemizde yaşanan; öğrencisi tarafından öldürülen öğretmenimize yapılan bu menfur olayı şiddetle kınıyor, bir daha böyle olayların yaşanmamasını umuyorum. Hayatını kaybeden öğretmenimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.