alexa verify

BEÜ Rektörü Yardım’dan Rektör Çomaklı’ya ziyaret

BEÜ Rektörü Yardım’dan Rektör Çomaklı’ya ziyaret
Giriş Tarihi: 17.04.2019 10:28 0

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti.

Haber: - Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, üniversitelerin ikili ilişkileri ele alınarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Atatürk Üniversitesi hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Çomaklı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek üniversiteler arasında gerçekleştirilecek işbirliklerinin ülkemizin hedefleri ve çıkarları doğrultusunda yapılması gerektiğini söyledi.
Yeni Nesil Üniversitesi Tasarım ve Dönüşüm Projesi kapsamında kurulan Kurumsal İletişim Direktörlüğü (KİD) Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi, Dijital Dönüşüm Ofisi, Metodoloji Ofisi, Lisans Eğitim Koordinatörlüğü ve Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimini (BAP) ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım ise; akademik, sosyal ve kültürel faaliyetleri birlikte gerçekleştirmek için bu tarz ziyaretlerin önemli olduğunu, Atatürk Üniversitesi ile her türlü işbirliğini yapmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90