TIC HOLDING Header
  • USD 28.992
  • EUR 31.225
  • Altın 1866.254
  • BIST 100 7913.76
  • Genel

Bozova Belediyesinden kırsalda yol seferberliği

Bozova Belediyesi kırsal mahallelerde bozuk ve deforme olmuş yolları sathi asfalt kaplama ile yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
Bozova Belediyesinden kırsalda yol seferberliği
Bozova Belediyesi kırsal mahallelerde vatandaşların yol sıkıntısı çekmemesi için yol yenileme seferberliğini aralıksız sürdürüyor. Başkan Suphi Aksoy’un talimatıyla kırsalda bozuk yol kalmayana kadar çalışmalarını sürdüren Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahalle içi yolları ve bağlantı yollarını daha uzun ömürlü olması için sathi asfalt kaplama yaparak yeniliyor. Sathi kaplamanın yanı sıra mahalle içi parke döşeme çalışmalarını da sürdüren Bozova Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri program dahilinde tüm mahallelerde çalışmalarını sürdürüyorlar.
İlçeye bağlı Gözenek Mahallesinde vatandaşların bozuk yollarda kışın çamur, yazın toz sorunu yaşamaması için Mahalle içi yolda sathi asfalt kaplama işlemi yapılırken, mahalledeki vatandaşlar yenilenen yollarda sıkıntı yaşamadan seyahat edebilecek.
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy gerek merkezde gerekse kırsalda ciddi bir yol seferberliği içerisinde olduklarını dikkat çekerek, “Tüm mahallelerimizde yaşanan ulaşım sorununu çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gözenek mahallemizin girişinde daha önce yaşanan bu sorunu çözüme kavuşturduk. İnşallah diğer mahallelerimizdeki ulaşım sorunlarını da çözüme kavuşturmuş olacağız” diye konuştu.
Gözenek Mahallesindeki vatandaşlar da yapılan hizmetten memnun olduklarını dile getirerek yapılan çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Gözenek Mahallesinde yapılan sathi kaplama yol çalışmasının ardından diğer kırsal mahallelerde de program dahilinde çalışmalarını sürdürüleceği öğrenildi.