TIC HOLDING Header
  • USD 19.05
  • EUR 20.768
  • Altın 1207.033
  • BIST 100 5001.06
  • Genel

Dürdane Beyoğlu, vatandaşları ziyaret ederek vefasını gösteriyor

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun eşi Dürdane Beyoğlu, bundan önceki seçimlerde AK Parti'ye destek veren vatandaşları ziyaret ederek vefasını gösteriyor. Yaklaşan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve partisi için yeniden destek isteyen Dürdane Beyoğlu, ayrıca yetim ve öksüz çocukların olduğu aileler ile ağır hasta olan vatandaşları da evlerinde ziyaret ederek moral vermesiyle dikkat çekiyor.
Dürdane Beyoğlu, vatandaşları ziyaret ederek vefasını gösteriyor
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun eşi Dürdane Beyoğlu, bundan önceki seçimlerde AK Parti'ye destek veren vatandaşlara vefa ziyaretlerinde bulunuyor.

AK Parti'nin bir gönül ve dava hareketi olduğunu belirten Beyoğlu,"Halkımızla var olduk, halkımızın yüksek teveccühü ile güçlenerek güzel ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa etmeye devam edeceğiz. Bu kardeşlerimiz bugüne kadar bu hareketin neferi oldular. Biz de onlara vefamızı gösteriyoruz. Seçimden seçime hatırlamıyoruz.Her fırsatta onları dinlemeye geliyoruz. Milletimizin ve ülkemizin başarısı için olağanüstü bir gayret gösteren sayın cumhurbaşkanımızı bir kez daha seçeceğiz, partimizi son 20 yılda olduğu gibi bir kez daha zafere taşıyacağız inşallah. Bu güzel insanların desteği ve dualarıyla başaracağız " diye konuştu. Vatandaşlar da ahde vefatından dolayı Dürdane Beyoğlu'na teşekkür etti

Hasta Ve Yetimlere Destek Ziyaretleri
Dürdane Beyoğlu, çeşitli rahatsızlığı bulunan hasta vatandaşlar ile yetim ve öksüz çocukların olduğu aileleri de ziyaret ediyor. Eski Bağlar bölgesinde yer alan Kaynartepe Mahallesi'nde ailelerin kapılarını çalarak misafir olan Beyoğlu,'Yetim ve öküzlerin başını okşamak, hastaların durumunu sormak dinimizin de gereğidir. Hepsine moral veriyoruz. Yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz. Onların dualarıyla daha çok çalışacağız " diye görüşlerini aktardı.
Yorum Yazın