• Genel

Evlat nöbeti 805. gününde devam ediyor

Çocukları terör örgütü PKK tarafından zorla dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır il binası önünde, 805. gününde devam ediyor
Evlat nöbeti 805. gününde devam ediyor
Mehmet Aslan - Hatay'dan eyleme katılan anne Aysel Artık; ''oğlum Erhan Artık 2015 yılında Kırklareli'nde çalışırken HDP'liler tarafından kandırılıp götürüldü oğlumdan bir daha haber alamadım buradan oğluma sesleniyorum oğlum Erhan sesimi duyuyorsan gel teslim ol'' dedi.

Sözlerine devam eden anne; ''Oğlumu almadan buradan gitmeyeceğim tüm annelere sesleniyorum gelip bize destek olun çocuklarımızı HDP ve PKK'nın elinden kurtaralım.'' dedi.

Türkiye'nin her yerinden ziyaretçi gelmeye devam ediyor. Ziyaret esnasında konuşan orman mühendisleri genel başkanı Hasan Türkyılmaz bu hareketi önemsiyoruz ve destekliyoruz yanındayız, bu eylem teröre karşı verilen mücadelede çok önemlidir terörün penceresindeki tüm  çocuklar bu eylem ile inşallah kurtulacaktır dedi.

Ziyarete Hasan Türkyılmaz ile beraber Hidayet Sarı Orman Mühendisleri odası Elazığ Şube Başkanı Davut AYZİT Diyarbakır Orman Mühendisler odası Bölge Temsilcisi'de katıldı anneler ve babalara karanfil hediye edildi.
Yorum Yazın