TIC HOLDING Header
  • USD 18.83
  • EUR 20.213
  • Altın 1135.488
  • BIST 100 4186.01
  • Genel

Evlat nöbetindeki ailelerden başkan Beyoğlu'na teşekkür ziyareti

Çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılarak dağa götürülen ailelerin HDP Diyarbakır İl binası önündeki evlat nöbeti 1192. gününde devam ediyor.
Evlat nöbetindeki ailelerden başkan Beyoğlu'na teşekkür ziyareti
HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi yapan aileler, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek eylemlerine verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Beyoğlu tarafından karşılanan ve makam odasında ağırlanan aileler, PKK tarafından dağa kaçırılan evlatlarına kavuşmak için kararlı bir mücadele ortaya koyup  terör örgütünün uykularını kaçırdıklarını dile getirerek, ”İlk günden beri hep yanımızda olan, haklı mücadelemize tam destek veren Bağlar Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu’na ne kadar teşekkür etsek azdır.” şeklinde görüş belirtti.

“Tarihi Bir Mücadele Ortaya Koymaktasınız”
Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde teröre karşı tarihi bir mücadele ortaya koyduğunu anlatan Başkan Beyoğlu, ”Diyarbakır annelerinin kararlı ve dik duruşu ülkemizin huzurunu bozmak isteyen ve evlatlarımızı ölüme terk eden karanlık odakların tüm hain planlarını bozmuştur. Bir evladın en güvenilir ve olması gereken yer, anne ve babasının yanıdır, evidir, yuvasıdır. Kardeşi kardeşe kırdırtan bu sinsi plan sizlerin mücadelesiyle çatırdamıştır. İnşallah yakında nihai başarıya hep beraber ulaşacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin yanında yer almaya devam edeceğiz.” dedi.
Yorum Yazın