![Gülşehir Belediye Başkanı Çiftçi çalışmaları yerinde inceledi](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/05/10/1527d9d4-dfb1-48b0-82df-ebbed3599ba9-detail-1.jpg)
İnsan sağlığının önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Erkan Çiftçi, ilçe halkına daha sağlıklı su içirebilmek için su kuyularını ve arıtma tesislerini inceledi. Başkan Çiftçi yaptığı açıklamada; "Su şebekemizi ve arıtma tesisimizi yerinde inceledik. Amacımız insanlarımıza daha sağlıklı su içirebilmek. Bu nedenle kuyularımızda yapılan periyodik bakım ve temizlik çalışmalarını sıklaştırdık” şeklinde konuştu.