• Genel

Hasan Taçoy, son yayınlanan Bir Portre yazısı için teşekkür etti

KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, sitemizde yayınlanan Bir Portre yazısını okuduktan sonra 'Bir Portre yazılarını sürekli takip ediyorum. Harika bir yazı, şu anı güzel özetlemiş sevgili Aygün' dedi.
Hasan Taçoy, son yayınlanan Bir Portre yazısı için teşekkür etti
KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Gün Medya Onursal Başkanı Cengiz Aygün'ün kaleme aldığı Bir Portre köşesinden "KKTC - Pandemi ve Türkiye'nin vazgeçilmezliği..!" yazısını sesli makale olarak dinledi.

Bir Portre yazılarını sürekli olarak takip ettiğini söyleyen Bakan Taçoy, Cengiz Aygün'ün, KKTC'de pandemi, pandemi sırasındaki Türkiye Cumhuriyeti'nin KKTC ile ortak çalışmasını ve KKTC vatandaşlarının düşüncelerini kaleme aldığı yazısını için, 'Sevgili Aygün'ün yazılarını devamlı takip ediyorum. Bu yazısı da harika bir yazı, şu anı güzel özetlemiş sevgili Aygün' dedi ve bu vesile ile Türkiye'ye selamlarını iletti.
Aygün'ün "Krizle veya felaketle; nasıl olursa olsun KKTC-Türkiye ilişkilerinin yönetsel ve halklar nezdinde muhabbete, güvene ve dayanışmaya dönüşmesi güzeldir, hoştur, gereklidir…" dediği Bir Portre yazısının devamını okumak için tıklayınız.

OGÜNhaber'de yayınlanan Bir Portre yazılarını sesli makale olarak da dinleyebilirsiniz.
Yorum Yazın