alexa verify

İlçe nüfus şefliklerinde yer değişikliği

Giriş Tarihi: 17.05.2019 17:16 0

Adana’da Reşatbey Mahallesi’nde hizmet vermekte olan Seyhan Nüfus Şefliği ve Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğü Pasaport ve Sürücü Belgesi iş ve işlemleri Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde, Çukurova İlçe Nüfus Şefliği de Çukurova Kaymakamlığın zemin katında bulunan Çukurova İlçe Nüfus Müdürlüğünde hizmet verecek.

Haber: - Adana Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığının T.C. Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi hizmetini kapsayan üçü bir yerde hizmet hedefini gerçekleştirmek üzere Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğüne bağlı bulunan Reşatbey Mahallesi’nde hizmet vermekte olan Seyhan Nüfus Şefliği ile Meydan Mahallesi’ndeki Eski İl Emniyet Müdürlüğünde hizmet vermekte olan Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğü Pasaport ve Sürücü Belgesi iş ve işlemleri 20 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Seyhan Kaymakamlığının (Eski Vilayet) karşısında bulunan Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde birleştirilerek tüm iş ve işlemler (T.C. Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi) yeni görünüm ve konseptiyle Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde hizmet verecek.
Çukurova İlçe Nüfus Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Kenan Evren Bulvarı üzerinde bulunan Çukurova İlçe Nüfus Şefliği de aynı kapsamda Çukurova Kaymakamlığın zemin katında bulunan Çukurova İlçe Nüfus Müdürlüğünde 20 Mayıs 2019 tarihinden itibaren hizmet verecek.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90