alexa verify

İşyurtları Ürün Ve El Sanatları Fuarı Adana'da açılıyor

İşyurtları Ürün Ve El Sanatları Fuarı Adanada açılıyor
Giriş Tarihi: 14.03.2018 17:26 367 Okunma 0

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, her yıl çeşitli illerde hükümlü ve tutuklularca işyurdu atölye ve tesislerinde üretilen ürünlerin sergilendiği İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarlarının ilki 22 Mart 2018 tarihinde Adana’da açılacak.

Haber: Deniz Burakcan Demir - 66 ceza infaz kurumu işyurdu müdürlüğünün katılacağı ve temel amacı ceza infaz kurumlarında kalan hükümlü ve tutukluları topluma kazandırmak adına yapılan işyurdu faaliyetlerini tanıtmak, gerçekleştirilen mesleki eğitim çalışmaları ile diğer iyileştirme çalışmaları hakkında kamuoyunu bilgilendirmek.

Adana ilinde ilk kez yapılacak olan fuarda; hükümlü ve tutuklular tarafından üretilen ve gıdadan tekstile; değerli taş işlemeciliğinden ahşap hediyelik eşyaya ve ayakkabıdan çantaya kadar yüzlerce çeşit ürün sergilenecektir. Organizasyon, reklam, tanıtım, lojistik gibi işlemlerin tamamının İşyurtları Kurumu tarafından gerçekleştirildiği ve toplamda 175 ceza infaz kurumu çalışanının görev yapacağı fuar 22 -28 Mart 2018 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90