TIC HOLDING Header
  • USD 28.992
  • EUR 31.225
  • Altın 1866.254
  • BIST 100 7913.76
  • Genel

Kavaklıdere’de sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Kavaklıdere ilçesinde başlattığı Turgut Özal Bulvarı, Menteşeoğlu, Mustafa Yılmaz ve Sazak Caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.
Kavaklıdere’de sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı
Muğla Büyükşehir Belediyesi, 13 İlçede modern alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kavaklıdere İlçe Merkezinde yapımı tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından üstyapı yenileme çalışmaları tamamlanıyor.
Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavaklıdere İlçesi girişinde bulunan 1300 metrelik yolun sıcak asfalt çalışması geçtiğimiz aylarda tamamlamış ve yol trafiğe açılmıştı. Büyükşehir ekipleri Kavaklıdere İlçe girişinin ardından Turgut Özal Bulvarı, Menteşeoğlu, Mustafa Yılmaz ve Sazak Caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.
Muğla Büyükşehir Belediyesi yol ağında yer alan 4 bin 100 metre yolun tamamı 2 kat sıcak asfalt serimi tamamlandı. Kavaklıdere Karayolu girişinden Turgut Özal Bulvarına kadar 1000 metre, Sazak Caddesi Meslek Yüksek Okulundan Karayolu çıkışına kadar ise 1050 metre hendek betonu tamamlandı.
Büyükşehir ekipleri, Turgut Özal Bulvarı, Menteşeoğlu, Mustafa Yılmaz ve Sazak Caddelerinde toplam 2 bin metre yağmursuyu altyapısı tamamlandı. Projede Sazak Caddesi Meslek Yüksek Okulu girişinden 3. Etap TOKİ yanında bulunan dereye 200 metre 800 lük yağmursuyu ana hattı imalatı tamamlandı. İlçede 8 bin metrekare kaldırım yapılacak olup, kaldırım ve baca yükseltme işlemleri devam ediyor.