TIC HOLDING Header
  • USD 28.921
  • EUR 31.485
  • Altın 1923.794
  • BIST 100 8061.79
  • Genel

Kurumlara yönelik enerji tasarrufu atölyesi

Tepebaşı Belediyesi yürütücülüğünde Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında kurumlarda enerji tasarrufunun sağlanmasına yönelik atölye çalışması gerçekleştirdi.
Kurumlara yönelik enerji tasarrufu atölyesi
Tepebaşı Belediyesi yürütücülüğünde WAT Mobility, VELESBİD Eskişehir Bisiklet Derneği, OEDAŞ ve Elektrik Mühendisleri Odası ortaklığında, Enerji Tasarrufu Atölye çalışması gerçekleştirildi. Bu yıl enerji tasarrufu temasıyla gerçekleştirilen Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlenen atölye çalışmasına Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yalnızoğlu, meclis üyeleri kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı. İki oturumda gerçekleşen etkinliğin ilk bölümünde kurumlar kendilerini tanıtarak enerji tasarrufu konusunda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Yardımcısı Yalnızoğlu da Tepebaşı Belediyesinin enerji konusunda hayata geçirdiği projeleri anlatarak bir sunum gerçekleştirdi.
Atölye çalışması yapıldı
İkinci oturumda düzenlenen atölye çalışmasında ise kurumlarda enerji tasarrufunun sağlanmasına yönelik sorunlar tartışılarak ortaya çıkan sorunlara çözüm önerileri sunuldu.
Etkinliğe katılan kurum ve kuruluşlar etkinlikten memnun olduklarını belirterek emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.