TIC HOLDING Header
  • USD 28.992
  • EUR 31.225
  • Altın 1866.254
  • BIST 100 7913.76
  • Genel

Rektör Özölçer’den SCOFOLA’23 Organizasyon Komitesi üyelerine plaket takdim etti

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, 7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen ‘SCOFOLA’23 Konferansı’nın başarılı bir şekilde düzenlenmesine sağladıkları katkılardan dolayı Yabancı Diller YO Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı ve Organizasyon Komitesi üyelerine plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.
Rektör Özölçer’den SCOFOLA’23 Organizasyon Komitesi üyelerine plaket takdim etti
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, ZBEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu (YO) Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı ve SCOFOLA’23 Konferansı Organizasyon Komitesi üyelerini Rektörlük Senato Salonunda ağırladı. Rektör Özölçer, 7-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenen SCOFOLA’23 “Challenges and Innovative Solutions in Foreign Language Teaching” (Yabancı Dil Öğretimindeki Zorluklar ve Yenilikçi Çözümleri) Konferansına sağladıkları katkılardan dolayı Yabancı Diller YO Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı ve SCOFOLA’23 Konferansı Organizasyon Komitesi üyelerine plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.
Özölçer, düzenledikleri konferansla dil öğrenimini ve öğretimini kolaylaştırıcı yöntem ve tekniklerin paylaşılmasına imkân tanıdıkları için SCOFOLA’23 Konferansı Organizasyon Komitesi üyelerini tebrik etti.
Yabancı Diller Yüksekokulu (YO) Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı ise konferansın düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Rektör Özölçer’e teşekkürlerini sundu.