TIC HOLDING Header
  • USD 16.885
  • EUR 17.833
  • Altın 991.359
  • BIST 100 2554.08
  • Genel

Şahin Duman ve Mustafa Tekin kimdir? Hangi sektörde hizmet veriyorlar!

Türkiye'de aradıklarını bulamayan ve İngiltere'de değerini bulan bir marka olan Predicomm kurucuları Şahin Duman ve Mustafa Tekin kimdir sorusu son zamanların en çok aranan soruları arasında yer alıyor.
Şahin Duman ve Mustafa Tekin kimdir? Hangi sektörde hizmet veriyorlar!
Peki, Şahin Duman ve Mustafa Tekin kimdir, ortaklık nasıl başladı, hangi sektörde hizmet veriyorlar ve gelecek planları neler?

Predicomm Nasıl Kuruldu?
Şahin Duman ve Mustafa Tekin 23 yıllık arkadaşlıklarını İngiltere'de değerlendirdiler ve İstanbul'dan Londra'ya uzanan bu macerada hedeflerine yaklaştılar. 23 yıllık komşu ve arkadaş olan Mustafa Tekin ve Şahin Duman ailesi de oldukça güçlü bağlarla birbirine bağlı ve hala aynı binada oturan komşular. Mustafa Tekin 29 yaşında yazılım ve IT alanında teknik bilgisi çok daha fazla olan 30 yaşındaki Şahin Duman'a Londra'ya gitmeyi teklif ediyor ve böylece serüven başlıyor. Şahin Duman yüksek girişimcilik rolü ile Predicomm bir marka haline getiriyor ve İngiltere'nin en değerli markalarından biri oluyorlar.

Yatırımcı Bulamadılar, Yılmadılar…
Şirketi kurabilmek için için yatırımcı aradıklarını ve bulamadıklarını söyleyen ikili bugün 2 yıllık şirketleriyle 250'den fazla müşteriye hizmet veriyorlar. Londra'da kurmuş oldukları ofisleri ve showroomları gözbebekleri haline geldi. Yazılım ekibinin pek çoğu Türkiye'de olan şirket, yükselişini sürdürüyor ve hızla büyümeye devam ediyor.

Bu Daha Baslangıc!
Türkiye'den yatırımcı olarak işletme kurmak isteyenlere de yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmeti sağlıyorlar. Mustafa ve Şahin yalnızca bu sektörde takılı kalmayacaklarını sinyalini de verdi. Sağlam bir yapılandırma içinde olduklarını belirten ortaklar hizmet sektöründe de çalışmalar yapacaklarını ve kısa sürede hizmet sektöründe güçlü bir şekilde yer alacaklarını belirtti.





*İçerik tanıtım yazısı olarak girilmiştir. OGÜNhaber editörlerinin bir müdahalesi bulunmamaktadır. 
Yorum Yazın