TİC Holding Header
  • USD 31.129
  • EUR 33.825
  • Altın 2029.748
  • BIST 100 9425.89
  • Genel

Şahinbey Belediyesi yaşlıları unutmuyor

Şahinbey Belediyesi Mimar Sinan Gençlik Merkezi kuaförlük kursu hocaları ve eğitim gören kursiyerler, Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret ederek, kuaför hizmeti sundu. Kendilerine yapılan saç bakım hizmetinden dolayı mutluluklarını dile getiren yaşlılar, kursiyerlere teşekkür etti.
Şahinbey Belediyesi yaşlıları unutmuyor
Vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile çalışan Şahinbey Belediyesi gençlik merkezleri ve sosyal tesisleri bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor. Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Mimar Sinan Gençlik Merkezi kuaförlük kursu hocaları ve eğitim gören kursiyerler Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret ederek saç bakımlarını yaptılar. Kursiyerler daha sonra Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri ile sohbet edip onların yaşam tecrübelerini dinlediler.
"Allah belediye başkanımız ve ekibinden razı olsun"
Şahinbey Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu dile getiren huzurevi sakinleri, “Şahinbey Belediyemizden gelen kuaför kızlarımız, bizleri unutmadı ve saç bakımlarımızı yaparak bizleri mutlu ettiler. Gençlerin, belediye çalışanlarımızın ve kursiyerlerin bizleri unutmaması bizleri çok mutlu ediyor. Onlarla keyifli zaman geçiriyoruz. Bizi gençlik yıllarımıza götürüyorlar. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nu tanıyoruz hizmetlerini yakından takip ediyoruz. Allah ondan razı olsun” dediler.