![Sokakta gördüğü hamile kediyi sahiplendi](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/04/14/15c301ac-ec66-41f6-8ad0-e3fa69412976-detail-1.jpg)
Develi ilçesinde yaşayan Muhammed Ali Kılınç, sokakta gezerken rastladığı hamile kediyi eve getirdi. Yuvası yapılan kedi bir süre sonra doğum yaparak 5 yavru kedi dünyaya getirdi. Doğumun hemen ardından yavrularını emziren kedi görenleri gülümsetirken Muhammed Ali Kılınç ise; "Mahallemizde sokakta yaşayan bir kedi vardı. Hamile olduğunu gördük ve eve getirdik. doğumu burada yaptı. Şimdi yavrularıyla birlikte o mutlu, biz de mutluyuz" dedi.