TIC 600*160
  • Genel

Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses Taşköprüyü salladı

33. Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali 3. gününde, Bilal Sonses ve Tuğçe Kandemir konserleriyle devam etti.
Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses Taşköprüyü salladı
Gün Medya Grubu ve Atlas Global ana sponsorluğunda düzenlenen  festivalde, ‘Bu Benim Öyküm’ şarkısıyla çıkış yapıp milyonların beğenisini kazanan Tuğçe Kandemir, Taşköprü Sarımsak Festivalinde konser verdi.

Binlerce kişi Kandemir’in şarkılarına eşlik ederken, müzik dolu bir akşam yaşandı.Sağanak denilecek bir yağmur yağmasına rağmen, sevenleri Kandemir'i yalnız bırakmadı.

Yağmurun altında binlerce kişi şarkı söyledi.Tuğçe Kandemir konserde kendi şarkılarının yanı sıra farklı şarkıları da seslendirip kulakların pasını sildi.

Zaman zaman hayranları telefon ışıklarıyla sözlere eşlik ederek konseri renklendirdi.

Tuğçe Kandemir konserinde evlilik teklifi

 Konser sırasında, Taşköprülü 'Burak' adında bir genç, seyircilerin önünde kız arkadaşına evlilik teklif etmek isteyince Kandemir bu ricayı kırmadı.

Seyircilerden destek isteyerek Burak'a yardımcı olan Tuğçe Kandemir, teklifin 'evet' denmesine yardımcı olarak seyircilere renkli anlar yaşattı.Festival kapsamında öğlen saatlerinde düzenlenen güzellik yarışmasında; Taşköprü Festival Güzeli, Sarımsak Güzeli, Pompeopolis Güzeli, Gelinlik Güzeli seçilen yarışmacılara, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal seyirciler önünde plaket verdi.Bilal Sonses'e genç kız hayranlarından büyük destek 

Tuğçe Kandemir'den önce Bilal Sonses'te konser verdi.

Sosyal medyada paylaştığı şarkılarla ünlenen sonrasında profesyonel müzik hayatına adım atan Sonses, Taşköprülülere müzik dolu bir akşam yaşattı.

Ön sıralarda yer alan genç kız hayranları Bilal Sonses'e seslerini zaman zaman duyurmaya çalıştı.

Sonses'te onlara şarkı aralarında cevap vererek mutlu etti.

Yine Bilal Sonses'te kendi şarkılarının yanı sıra cover parçaları seslendirerek Taşköprü'de konsere katılanların beğenisini topladı.  

TIC Detay Altı
Yorum Yazın