• Genel

Viraj Cafe & Lounge artık yıldızlı işletme

Açıldığı günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı, konsepti ve müşteri memnuniyeti ile ön planda olan Viraj Cafe & Lounge Kırklareli'ndeki kafeler arasında yıldızlı işletmeler ödülü kazandı.
Viraj Cafe & Lounge artık yıldızlı işletme


Yıldızlı İşletme Projesi Kırklareli ili Merkez İlçe'de faaliyet gösterek toplu tüketim yerlerinin teknik, hijyenik yönden gıda mevzuatında belirtilen koşullara uymasını sağlamak ve böyle işletmeleri belgelendirme yoluyla ödüllendirerek halka duyurmak ve böylece sektördeki diğer işletmeleri de daha iyi koşullar oluşturmayı hedefleme amacı ile başlatıldı.

Bu yıl verilen ilk ödül Erçağ Çalışkan'ın girişimi ile İstasyon caddesine açılan Viraj Cafe & Lounge'ye verildi.

Açıldığı günden beri müşterilerinin vazgeçilmezi hale gelen Viraj Cafe & Lounge aldığı ödül ile verdiği güzel hizmeti taçlandırmış oldu.

Hedefimiz sadece Kırklareli'nde değil, Ortadoğu ve Avrupa'da en iyi olmak

Yıldızlı İşletme sıfatını alan Viraj Cafe & Lounge sahibi Erçağ Çalışkan aldıkları ödül sonrası, "Hedefimiz sadece Kırklareli'nde değil, Ortadoğu ve Avrupa'da en iyi olmak. Bu projeyi hayata geçiren Kırklareli Valimiz Sayın Osman Bilgin'e işletmesini yapmış olduğumuz Viraj Cafe & Lounge ve kendi şahsım adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Yıldızlı İşletme olarak değerli müşterilerimize en iyi, en kaliteli ve en hijyenik hizmeti sağlamaya devam edeceğiz. Herşey sizler için." dedi.


Yorum Yazın