TIC HOLDING Header
  • USD 28.994
  • EUR 31.236
  • Altın 1859.363
  • BIST 100 7881.83
  • Genel

Yağmurlar’ın 13 milyonluk yatırımında üstyapı çalışmaları devam ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ‘154 Mahalle Projesi’ dahilinde Salihli ilçesine bağlı Yağmurlar Mahallesinde başlatılan 13 milyon TL’lik yatırımda 13 bin metrekarelik üstyapı çalışmaları devam ediyor.
Yağmurlar’ın 13 milyonluk yatırımında üstyapı çalışmaları devam ediyor
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde alt ve üstyapı yatırımlarını sürdürüyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen ‘154 Mahalle Projesi’ dahilinde Salihli ilçesinin Yağmurlar mahallesinde altyapı çalışmalarının ardından başlatılan 13 bin metrekarelik üstyapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

“Mahalle yepyeni bir görünüm kazanacak”
Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Salihli ilçemize bağlı Yağmurlar Mahallemizde de 13 milyon TL’lik yatırımımızda 2 bin 600 metrelik kanalizasyon hattı ile 2 bin 200 metrelik içme suyu hattı çalışmalarını tamamladık. 600 kişilik fosseptik montajımız da yapılıyor. Altyapının ardından başlattığımız 13 bin metrekarelik kilit parke çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak mahallemizi yepyeni bir görünüme kavuşturacağız” dedi.