TIC HOLDING Header
  • USD 19.054
  • EUR 20.51
  • Altın 1211.438
  • BIST 100 5031.98
  • Genel

Yenişehir'de vatandaşın içini ısıtan çorba ikramı

Diyarbakır’da havaların soğumasıyla birlikte Diyarbakır Yenişehir Belediyesi tarafından ilçenin 3 farklı noktasında dağıtımına başlanılan Sabah Çorbası ikramı vatandaşları memnun ederek içini ısıttı.
Yenişehir'de vatandaşın içini ısıtan çorba ikramı
Yenişehir ilçesinde sabah mesaisine ve okula giden vatandaşların yoğunluk gösterdiği duraklarda başlatılan Sabah Çorbası dağıtımı hafta için her gün sabahın erken saatlerinde başlayacak.

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci’nın talimatıyla kentin en hareketli bölgelerinden biri olan Yenişehir ilçesine bağlı ofis semtinde hafta içi her gün vatandaşlara ücretsiz sıcak sabah çorbası dağıtımına başlanıldı.

Kentte insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerden biri olan Yenişehir İlçesine bağlı ofis semtinde Yenişehir Belediyesi havaların soğumasıyla birlikte Ofis İş Bankası Durağı,Üniversite ATM Durağı ile Dağkapı Hastaneler Durağına yerleştirdikleri tezgahlarda vatandaşlara ücretsiz Sabah Çorbası ikram ediliyor.

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, Kurulan tezgahlarda sabahın erken saatlerinde sokakta bulunan tüm vatandaşlarımızın içini ısıtacak Sabah çorbası ikramımızı başlatmış bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın sabahın erken saatlerinde yoğunluk gösterdiği Otobüs,Minibüs ve servis araçlarının sürekli olarak ring halinde olduğu 3 durağımızda hafta içi her gün bu ikramımız devam edecektir. Bu uygulamamızı ilçemizin farklı noktalarına da taşıyacağız.’’ dedi.
Öte yandan belediye ekiplerinde Soğuk havada ikram edilen sıcak çorbaları içen vatandaşlar, çorba ikramı için Yenişehir belediyesine teşekkür etti.
Yorum Yazın