TİC Holding Header
  • USD 31.071
  • EUR 33.679
  • Altın 2032.218
  • BIST 100 9352.72
  • Genel

Yenişehir'de yol bakım çalışmaları devam ediyor

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi ekiplerince ilçedeki yolların daha konforlu hale getirilebilmesi için başlatılan çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.
Yenişehir'de yol bakım çalışmaları devam ediyor
Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yıl boyunca ilçede yol bakım, asfalt, kilitli parke, kaldırım ve imar yolu çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini söyledi.

HİZMETLER ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR
Hizmet belediyeciliği anlayışıyla ilçede hizmetlerin aralıksız bir şekilde sürdürüldüğünü belirten Başkan Beşikci, “Halkın refahı ve mutluluğu için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Belediyemizin hizmetlerini her vatandaşımıza götürmek şiarıyla çalışmalarımız devam ediyor. Yıl içerisinde 80 kilometre yol yapımı gerçekleştirdik. 300 bin ton sıcak asfalt çalışmasını yaptık. 500 bin metre kare kilitli parke taşı ve 65 bin mtül bordür taşı döşemesini gerçekleştirdik. 25 kilometre uzunluğunda kaldırım döşemesini tamamladık. Son olarak 78 kilometre yeni imar yolu yaptık. Bu çalışmalarımız devam ediyor. Yıl sonunda kadar bu çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz” diye konuştu.
Yorum Yazın