TİC Holding Header
  • USD 31.071
  • EUR 33.679
  • Altın 2032.218
  • BIST 100 9374.2
  • Genel

Yeşilyurt’ta yollar yenileniyor

Kış ayları öncesinde planlamaya alınan yatırımları teker teker hizmete sunarak Yeşilyurt’un ulaşım ağının kalitesini artırmaya devam eden Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Oluklu Mahallesinde 2023 yılı Yatırım Programındaki çalışmalarıyla bölgenin ulaşım konforunu artırdı.
Yeşilyurt’ta yollar yenileniyor
Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Oluklu Mahallesindeki çalışmalarını yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’un ulaşım kalitesini daha iyi bir seviyeye çıkarmak için ilçenin dört bir tarafında yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.
Yeşilyurt İlçesinin dört bir tarafını Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun yatırımlarla buluşturmaya devam ettiklerini söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Asrın felaketini yaşadığımız 6 Şubat depremlerinden sonra nüfusu artan kırsal yaşam alanlarımızın yaşam kalitesini artırmak, ulaşım ağının konforunu yükseltmek amacıyla ilçemizin dört bir tarafında sürdürdüğümüz çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ulaşım konforu yüksek, araç ve yaya trafiği akıcı, sağlıklı ve güvenli yollara sahip bir Yeşilyurt’u bugünden geleceğe emanet etmek için planlamaya aldığımız yatırımları hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Aylardır ilçemizin dört bir köşesinde her türlü hava şartlarına rağmen büyük bir özveriyle çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz nüfusu artmasıyla birlikte yol ihtiyacı da artan mahallelerimizden Oluklu mahallemizi kaliteli yollarla buluşturmak için canla başla çalışıyor. Sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarımızın yanı sıra bakım ve tadilat çalışmalarıyla Oluklu mahallemizi güzel yollarla buluşturup, bölgeye ulaşımı kolaylaştırıyoruz. Çalışmalarımız sırasında ekiplerimize yardımlarını esirgemeyen Mahalle Muhtarımıza teşekkür ediyorum. Bizler hep birlikte ilçemizin hem bugününe hem de geleceğine güzel ve kaliteli eserler emanet etmek için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.
Yeşilyurt Belediyesinden talep ettikleri her türlü hizmeti aldıklarını söyleyen Oluklu Mahalle Muhtarı Ali Şenci, devam eden yol açma, yol yenileme ve düzenleme çalışmalarından dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sundu.