![Başkan Önsay, TÜBA-TESEP Ödüllü Öğretim Üyesi Özcan ile bir araya geldi](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2023/11/26/ff04ef37-b3b6-4d8b-951c-afd20c166bfa-detail-1.jpg)
AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay konuyla ilgili yaptığı açıklamada, " DPÜ Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Altay Tayfun Özcan partimizi ziyaret ederek eserlerini takdim ettiler. Özcan, 2019 yılında yayımladığı Hazar Kağanlığı ve Etrafındaki Dünya adlı eseriyle Türkiye Bilimler Akademisinin 2020 TÜBA-TESEP Ödülünün sahibi olmuştur. Prof. Dr. Altay Tayfun Özcan, 2020 TÜBA-TESEP Ödülünü de kazanmıştır. Hocamız ile üniversite-şehir birlikteliği konusu istişare edildi” ifadelerine yer verdi.