TİC Holding Header
  • USD 31.338
  • EUR 34.099
  • Altın 2060.368
  • BIST 100 9139.51
  • Kültür-Sanat

İHA’ya yılın en başarılı haber ajansı ödülü

Gaziantep’te 3.’sü düzenlenen “Best Of Gaziantep Awards" ödülleri sahiplerini buldu. 34 kategoride ödül verilen gecede yılın en başarılı haber Ajansı ödülüne İhlas Haber Ajansı layık görüldü. Ödülü İhlas Haber Ajansı adına Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın aldı.
Organizatörlüğünü yapımcılığını üstlenen Mola Saati Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Melek Budak, Ali Yollarda programı ile bilinen ve Haber Muhabiri Ali Göksular’ın üstlendiği organizasyon Gaziantep üçüncü kez düzenlendi. Ödül töreninde birçok firma ve ünlülere ödül verilirken İhlas Haber Ajansı’na yılın en başarılı haber ajansı ödülü verildi. Ödülü İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın, ünlü sanatçı Mehmetli Erbil ve Aslı Kökçe’nin elinden aldı.
Geceye ünlü yağmuru
Ödül Gecesine ünlü isimler de katıldı. Geceye Mehmet Ali Erbil, Aslı Kökçe, Fatih Bulut, Ömer Danış, Nadide Sultan, Yeliz Yeşilmen, TikTok Fenomeni YTL Osman ve Nez gibi ünlü isimler damga vurdu.
“Haberlerimizle gündemde olmayı başardık”
Gecede İhlas Haber Ajansı (İHA) adına ödülü alan İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın, “Türkiye’ye doğru haberciliği yansıtmaya çalışıyoruz. Bizleri bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ederiz” diye konuştu.