• Magazin

Aleyna Tilki bildiğini okuyor! Telefonla tek tek arayıp bilgi alıyormuş

Yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin, kazandığı paranın yarısını kıyafete yatırdığı iddia edildi. Ünlü şarkıcının dünyaca ünlü markaların müdürleriyle iletişime geçip yeni ürünler hakkında bilgi istediği öne sürüldü.
Aleyna Tilki bildiğini okuyor! Telefonla tek tek arayıp bilgi alıyormuş
Sosyal medya hesabından paylaştığı her pozu olay yaratan şarkıcı Aleyna Tilki'nin, tüm parasını alışverişte harcadığı iddiası gündeme geldi.

Tüm parasını alışverişe yatırıyor

Son dönemin en popüler şarkıcılarından olan ve kariyerini sınır dışına da taşıyan Aleyna Tilki, Posta'nın haberine göre kazandığı tüm parayı alışverişe yatırdığı öne sürüldü.Dünyaca ünlü markaları kovalıyor

Geçtiğimiz günlerde yeni yıl alışverişi için Zincirlikuyu'daki bir AVM'ye giden şarkıcı, ünlü bir markadan kendisine 100 bin liralık alışveriş yaptı.

Bir diğer iddiaya göre ailesinin ve çevresindekilerin "Birikim yap" demesine aldırmayan Tilki, dünyaca ünlü markaların müdürleriyle iletişime geçip, onlardan yeni gelen ürünleri ilk kendisine haber vermelerini istedi.

Mağaza müdürlerinin de ünlü şarkıcının bu isteğine karşılık, gelen ürünler hakkında bilgi verdiği öğrenildi.

Kalça pozuyla olay olmuştu

Genç popçu son olarak yeşil takım halindeki kıyafetiyle video paylaşmıştı.Ayna karşısında poz veren Tilki'nin kalçası ise herkesin dikkatini çekmiş, çoğu kişi genç şarkıcının kalçasına estetik yaptırdığını iddia etmişti.
Yorum Yazın