DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Magazin

Ali Sunal gözyaşlarına hakim olamadı

Bodrum'da 9’uncusu düzenlenen Türk Filmleri Haftası ödül töreninde Ali Sunal’ın ödülünü ünlü sanatçı ve gazetemiz yazarı Bahar Öztan hanımefendi vermiş.
Ali Sunal gözyaşlarına hakim olamadı

Ödül töreninde duygusal anlar yaşayan ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Sunal’ın gözyaşları sel olmuş.  

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) tarafından 9’uncusu düzenlenen Türk Filmleri haftası “CineBodrum” etkinliğine katılan Ali Sunal Bodrum iskele meydanında yapılan SİSAY emek ödülleri gecesine katılmış. Oyuncu arkadaşlarıyla birlikte katıldığı ödül gecesinde 2018 yılında ölen oyuncular için hazırlanan slayt gösterisini izleyen Sunal’ın gözyaşları sel olmuş.

Vizyona girecek olan “Hareket Sekiz” filmini sinema salonu sahiplerine tanıtan Ali Sunal, Gürgen Öz, Onur Atilla, Hakan Bilgin ve filmin yapımcısı Levent Cengizhan bazı kesitlerin gösterildiği tanıtım filmi sonrasından Minik Kuş Ekibinin sorularını yanıtlamış.

Oyuncu Gürgen Öz filmde kötü bir karakteri canlandırdığını ifade ederek “Çok neşeli, çok kaliteli bir komedi filmi yaptık. Hikayesi olan aksiyon ile komedinin bir arada olduğu için insanların gülmesi garanti” ifadelerini kullanmış.

Ali Sunal ise filmin konusunun 3 şanssız polisin hikayesi olduğunu söyleyerek, “3 tane hayatta hiçbir şeyde başarılı olamamış polisin görevlendirilip dünyayı kurtarmaya çalışmasını izleyeceğiz” diyerek konuşmuş.

DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın