• Magazin

Aslı Bekiroğlu ifşa videosu sonrası ilk kez konuştu

Aslı Bekiroğlu ifşa edilen video görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Türkiye trendlerine giren Aslı Bekiroğlu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Aslı Bekiroğlu ifşa videosu sonrası ilk kez konuştu
Cansu Durusoy - Güzelliği ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu talihsiz bir olayla karşılaştı.

Aslı Bekiroğlu çıplak görüntüleri sosyal medyadan paylaşıldı. 

Genç oyuncu yaptığı açıklamada, görüntülerini paylaşanlar hakkında yasal işlem başlatacağını duyurdu.Aslı Bekiroğlu Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Sosyal medyada fotoğraflarımı ve adımı karıştırarak bir takım çirkin yayın kurgulayanlar, yayanlar ve buna bilerek ya da bilmeyerek alet olup paylaşanlar hakkında Nöbetçi Savcılık ve Emniyet kanalıyla gerekli hukuki girişimlerimi başlattım. Bu kişiler hakkında yasal mercilere suç duyurusunda bulunulmuş olup haklarında maddi ve manevi tazminat davası açılacağını da kamuoyuna bildiririm. Ahlaksız paylaşımlarına adımı ve farklı yöntemlerle fotoğraflarımı da ekleyerek hakkımda olumsuz algı yaratmak isteyen kötü niyetlilere fırsat ve prim verilmemesini basın ve kamuoyundan rica ederim." ifadelerini kullandı.
Yorum Yazın