alexa verify

Aslı Enver ile Murat Boz pişti oldu

Aslı Enver ile Murat Boz pişti oldu
Giriş Tarihi: 09.08.2018 09:50 Güncelleme Tarihi: 09.08.2018 10:01 352 Okunma 0

Nisan ayında yollarını ayıran Aslı Enver ve Murat Boz, aylar sonra aynı mekanda pişti oldu. Boz'un geldiğini öğrenen güzel oyuncu, çözümü mekanı hemen terk etmekte buldu.

Haber: Yavuz Solmaz - Güzel oyuncu Aslı Enver, 'Kavak Yelleri' dizisinden rol arkadaşları olan Didem İnselel ve Ceren Moray'la Kuruçeşme Marina Balık'ta yemek yediği sırada sosyal medyadan paylaşım yaptı.

İddiaya göre, Aslı'nın sosyal medya platformunda paylaştığı hikayeyi gören eski sevgilisi Boz, kısa süre sonra mekana geldi.

Ünlü oyuncu, bir anda Murat Boz'u karşısında görünce morali bozuldu ve arkadaşlarından müsaade isteyerek masadan kalktı. 

Vale geç kaldı,  Enver soru yağmuruna tutuldu

Olayu duyan magazin muhabirleri soluğu mekanın kapısında aldı. Aslı Enver kapıda bekleyen gazetecilerden kaçmak için telefonla konuşma yaptı. Mekan valesinin otomobilini geç getirmesi nedeniyle, soru yağmuruna tutulan güzel oyuncu 'İstanbullu Gelin'in yeni sezonu için heyecanlıyım' dedi. Boz'un aniden mekanda belirmesiyle ilgili "Bu konuları konuşmak istemiyorum, teşekkür ederim" diyerek arabasına bindi ve oradan uzaklaştı. 

Moray, 'İçeriye Murat diye biri girmedi, kimliklere bakmadık'

Enver'den bir saat sonra kapıda görülen Moray ve İnselel, yemekten artan balıkları sokak kedilerine yedirdi. Moray, "Murat Bey'i gördünüz mü?" sorusuna, ' İçeride Didem, Aslı ve ben vardık. Murat diye biri hiç içerigirmedi. Giren olduysa da, kimliğine bakmadık' diyerek kaçamak bir cevap verdi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90