DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Magazin

Aylar sonra Can Yaman'dan Demet Özdemir'e sımsıcak mesaj!

Erkenci Kuş dizisinde birlikte rol alan Can Yaman ile Demet Özdemir arasında aşk iddiaları da çıkmış, Yaman bu iddiaları doğrulayan sözleri ile dikkat çekmiş, ancak Özdemir hiçbir açıklama yapmamıştı.
Aylar sonra Can Yaman'dan Demet Özdemir'e sımsıcak mesaj!
Can Yaman’ın libido çıkışının ardından İspanyol TV’sinde bir hayranına “arka odaya geçelim” şeklindeki sözleriyle bir hayli tepki almıştı.

Askere giden ve hem saçlarını hem sakallarını kestiren Can Yaman, geçtiğimiz Ağustos ayında final yapan Erkenci Kuş’tan sonra Demet Özdemir ile karşılıklı bir iletişimde bulunmamıştı.

Yaman, bugün ünlü oyuncunun paylaştığı videoya yorum bıraktı.

İşte bu hamlesi herkesi fena halde şaşırttı.

Oyuncu, eski partnerine “C vitaminini giymişsin” diyerek beğenisini ifade etti.Aylar sonra Demet Özdemir’e sımsıcak bir mesaj yollayan Can Yaman’ın bu tavrı hayranlarını hem şaşırttı hem de mutlu etti.

Özdemir’in turuncu kıyafetiyle beğenileri kazandığı bu paylaşıma Can Yaman’ın bıraktığı yorum etkileşimi de ciddi şekilde artırdı.

Diğer sosyal mecralarda da bu durum binlerce yorum yapılmasına sebep oldu.

Demet Özdemir’in bir diğer ünlü arkadaşı Eda Ece de turuncu pantolonuna dikkat çekmişti.

Önceki gün paylaşım yapan ve herkese evde kalması uyarısında bulunan Özdemir’in fotoğrafına “turuncu giy” etiketi ile yanıt veren Eda Ece, bu rengin oyuncuya çok yakıştığını belirtmişti.

Özdemir’in bugün de turuncu bir başka kıyafet ile paylaşım yapması dikkatlerden kaçmadı.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın