DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Magazin

Erçağ Çalışkan'dan sinema projesi ile ilgili OGÜNhaber'e özel açıklamalar

Daha önce değişik iş alanlarındaki başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren başarılı iş adamı Erçağ Çalışkan, çok yakında çekimlerine başlanacak olan 'Dedemin Gözyaşları' isimli sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Çalışkan film ile ilgili OGÜNhaber'e özel açıklamalarda bulundu.
Erçağ Çalışkan'dan sinema projesi ile ilgili OGÜNhaber'e özel açıklamalar
Gelirlerinin bir kısmı lösemili çocukların tedavisi için bağışlanacak olan ve bir dede ile lösemi hastası torununun hikâyesinin işlendiği filmde gönüllü olarak yer alan Erçağ Çalışkan, filmle ilgili OGÜNhaber'e özel açıklamalar yaptı.

Lösemili bir çocuğun hayatını anlatan anlamlı filmin yapımcılığını 'Kaçış1950' ve 'Temel ile Dursun İstanbul'da' isimli filmleri hayata geçiren İhsan Taş yapacak.

İş hayatına erken yaşta atılmasına rağmen, kısa sürede büyük başarılara imza atan başarılı iş adamı “Çocuklar geleceğimizdir, onların yararına olabilecek böyle duyarlı projelerde yer almaktan son derece mutluyum” diye konuştu.

Erçağ Çalışkan ile özel röportajımız:

- Film projesi için ön çalışma yapıyor musunuz? Lösemi hastalığına nasıl bakıyorsunuz?

Lösemi hastalığını yaşamadım, yaşamadan nasıl bilebilirim bilmiyorum ama anlıyorum. Bir çok sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım ve plan proje gelişiminde destek olmaya çalıştım. Bu sırada lösemi hastalığı ile mücadele eden bir kaç aile ve kurumla bir arada bulundum. Dolayısıyla bu projeden önce de lösemi ile ilgili bilgi sahibiydim.

- Bu anlamlı filmden beklentileriniz nelerdir, projeye nasıl dahil oldunuz?

Filmden tek beklentim insanların bu hastalığı yaşayanları anlaması ve destek olması. Yapımcı İhsan beyle ilk tanıştığımız gün samimiyetine o kadar inandım ki bende elimden ne gelir diye düşündüm ve projeye gönüllü olarak dahil oldum. Kendisi cidden beyefendi ve kendinden o kadar emin tavrıyla yapmak istediklerini anlattı ki bende inanarak destek olmak istedim.

- Daha önceden de Çeken Bilir dizisinde usta oyuncularla bir araya gelmiştiniz. Oyunculuk ile ilgili gelecek planınız var mı?

Oyunculukla alakalı maddi anlamda bir gelecek planım yok, geçmiş yıllarda profesyonel olarak modellik yaptım ve bırakma kararı aldım. 2014/2015 sezonundan beri hiç bir iş yapmadım o anlamda. Ticari faaliyetler gerçekleştirdim ve o yönde ilerledim. Oyunculukla alakalı söyleyebileceğim tek şey hobi.

- Yaptığınız işlerden ve duruşunuzdan dolayı birçok genç sizi örnek alıyor. Destek projeleriniz ile ilgili sizi takip eden gençlere vermek istediğiniz bir mesaj var mıdır?

Tabi ki genç kardeşlerimle gittiğim her yerde tanışıp ve sohbet etmeye çalışıyorum. Kurduğum işlerden dolayı 1,5 senedir Kırklareli'nde ikamet ediyorum. Oradaki kardeşlerimde bilirler hatta. Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler! Motorları maviliklere süreceğiz. Sizlere dayatılan hiçbir şeyi sorgulayıp ikna olmadan kabul etmeyin. Sorgulayın, sorgulayın, sorgulayın. Doğruyu bulacağınızdan eminim! Bir Atatürk gençliği olarak.

DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın