• Magazin

Hazer Amani ile nikah masasına oturacak olan Sıla hamile mi?

İki hafta içinde şef Hazer Amani ile nikah masasına oturacak olan ünlü şarkıcı Sıla'nın 1 buçuk aylık hamile olduğu yönündeki iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.
Hazer Amani ile nikah masasına oturacak olan Sıla hamile mi?
Bir sene önce tanışarak aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile şef Hazer Amani, 13 Ocak'ta evleniyor. Yakın dostlarının katılımıyla evlenecek olan Sıla'nın bir buçuk aylık hamile olduğu iddia edildi.

Nikah için kesenin ağzını açtılar

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz kış aylarında arabada sarmaş dolaş görüntülendiği şef Hazer Amani ile ocak ayının ikinci haftası Roma'da nikah masasına oturacak.

Nikah törenine çiftin ailelerinin yanı sıra yakın dostları da katılacak.

Çift, nikah töreni için 130 bin TL harcayacak.

Sıla bebek bekliyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre ise: İlişkisini göz önünde yaşayan Sıla Gençoğlu, 1,5 aylık hamile. Yaşı daha fazla ilerlemeden anne olmak isteyen 39 yaşındaki Sıla, bu şansı kaçırmamak için sevgilisiyle evlilik kararı aldı. Sıla'nın geçtiğimiz aylarda Kıbrıs'a giderek anne olabilmek için yumurtalıklarını dondurduğu da iddia edilmişti.Yeni yılı Instagram hesaplarından kutladılar 

Yeni yılı birlikte kutlayan Sıla ve Hazer Amani, aşklarını Instagram hesaplarından ilan etti.

Hazer, sevgilisiyle fotoğrafını "Sağlık, mutluluk, huzur ve aşk dolu bir yıl olsun. 2020 sizin yılınız olsun" notuyla paylaşırken Sıla da "Mutlu seneler" diyerek paylaştı.
Yorum Yazın