DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Magazin

Meltem Miraloğlu hakkında bomba iddia! Sevgilisiyle birlikte eski eşinin yanına gitti

Meltem Miraloğlu ve Patrcik'in dün resmen boşandığı haberlerinin gündeme gelmesinin ardından bugün şoke eden bir gerçek ortaya çıktı. Onur Akay boşanmanın ardından parasız kalan Meltem Miraloğlu'nun sevgilisi ile birlikte eski eşi Patrick'in yanına gittiği ortaya çıktı.
Meltem Miraloğlu hakkında bomba iddia! Sevgilisiyle birlikte eski eşinin yanına gitti
Geçtiğimiz yıl 80 yaşındaki Patrick ile evlenerek magazin gündemine bomba gibi düşen Meltem Miraloğlu'nun resmen boşandığı iddia edilmişti.

Resmen boşandı!
Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu ile ilgili internet sitesinde yazdığı yazısında, "33 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz sene gizlice evlendiği 81 yaşındaki Amerikalı eşi Patrick'ten resmen boşandı" ifadelerini kullanmıştı.

Onur Akay, bugünkü yazısında ise şoke eden yeni bir iddia ortaya attı.Akay, boşanma sonrası parasız kalan Meltem Miraloğlu'nun eski eşinin evine sevgilisiyle döndüğünü yazdı.

Onur Akay, açıklamasında şunları söyledi:"Meltem resmen ayrıldı. Ama parasız kalınca eski eşinin yanına döndü. Hem de 'Kardeşim' dediği genç bir erkekle. Ama Meltem'in kardeşi Türkiye'de yaşıyor. Yanındaki kişinin sevgilisi olduğunu duydum. Ayrıca Meltem, Amerika'da kaçak olarak kalıyor."
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın