alexa verify

Murat Yağcı açıkladı, İrem ile beraber olamazdık

Murat Yağcı açıkladı, İrem ile beraber olamazdık
Giriş Tarihi: 09.08.2018 16:15 791 Okunma 0

Bir dönem İrem Derici ile aşk yaşadığı konuşulan Barış Murat Yağcı iddialara canlı yayında yanıt verdi.

Haber: Yavuz Solmaz - Sürekli argo konuşuyor

Yağcı, Derici için 'Az sürede kendisini tanıma fırsatım oldu. Hem fiziksel olarak hem de kafa olarak kesinlikle benim tarzım değil. Konuşmaları çok argo, bu durum beni çok rahatsız ediyor. Kadınlara argoyu yakıştıramıyorum ve İrem no stop konuşuyor.' dedi.

İrem Derici beni kullanmaya çalıştı

İrem Derici ile yediğim yemek dışında bir görüşmüşlüğüm, konuşmuşluğum yoktur. Yağcı,  Derici bence reklam ve single için beni kullandı.

'İrem'i kaldıramayabilirim'

Bizim birlikte olma şansımız zaten yok. Biz İrem'le iki farklı tip, iki farklı karakteriz. Ben yolun başında oyunculuk yapmaya çalışan bir insanım. O ise bambaşka bir hayat yaşıyor. Ben onunla ilişkiyi kaldıramayabilirim.

Derici'ye mesaj 'Herkesle olanla olmam'

O yemekteki 'ilişki yaşıyorlar' algısını kendisi yarattı ve ben bu tuzağa düştüm. Bir ünlüyle aşk yaşarım, flört ederim ama herkesle olanla olmam.

Türkiye'de modellik yapmıyorum

"Boyum 1.99 cm., ayakkabı ile 2,01 cm. Türkiye'de modellik yapmıyorum. Çünkü Türkiye erkek modeller için çok iyi bir market değil.

İtalya, Fransa varken neden burada modellik yapayım ki? Orada büyük markalar ile çalışıyorsunuz burada onlara yakın bir marka bile yok.

Fashion Week'e gitseniz asgari ücretin üçte biri para veriyorlar. Gerek yok.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90