TIC 600*160
  • Magazin

Oyuncu Didem Balçın ve Can Aydın evlendi

Oyuncu Didem Balçın uzun zamandır aşk yaşadığı avukat nişanlısı Can Aydın ile nikah masasına oturdu. Yaz aylarında evlenmeyip düşünen çift sürpriz bir kararla karantina günlerinde dünyaevine girdi.
Oyuncu Didem Balçın ve Can Aydın evlendi
Geçtiğimiz aylarda karantina öncesi nişanlanan güzel oyuncu Didem Balçın ile yaklaşık 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Can Aydın evlendi.

2 ay önce aile ve yakın dostları arasında gerçekleşen isteme ve nişan töreninin ardından Haziran ayında evlenmeyi planlayan Didem Balçın&Can Aydın çifti yaşanan karantina süreci sebebiyle planladıkları törenden vazgeçerek Balçın’ın ablasının yeni açılan fakat bu süreçte kapalı olan mekanı Rustiqe Mutfak’ta kıyılan nikah ile dünyaevine girdi.

Didem Balçın’ın nikah şahitliğini yakın arkadaşları İdil Fırat ve Çağatay Öztürk, Can Aydın’ın şahitliğini ise Mert Fırat ve Mehmet Mutlu üstlendi.Çiftin anne babası ve şahitler huzurunda gerçekleşen töreni yakın arkadaşları ise zoom üstünden canlı olarak izledi.

Oyuncu Didem Balçın, avukat Can Aydın ile dünyaevine girdi.. Mart ayında Can Aydın ile nişanlanan Didem Balçın'ın yaz ayında evlenmesi bekleniyordu.

Ancak güzel oyuncu tüm dünyayı kasıp kavuran korona virüs salgını nedeniyle nikah tarihini öne çekip, Can Aydın ile sessiz sedasız evlendi.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın